Obavijest roditeljima i učenicima viših razreda i predmetnim nastavnicima

Poštovani roditelji,predmetni nastavnici i učenici viših razreda,

obavještavamo sve vas da će se do početka zimskih praznika, od sutrašnjeg dana, nastava za učenike viših razreda odvijati online obzirom na sve lošiju epidemiološku situaciju.
Predmetne učitelje molim da uspostave online nastavu prema najvišim dostupnim standardima kako bi učenici i kod kuće imali kontakt s učiteljem gotovo kao da su u učionici.Roditelje molim da prate kako učenici izvršavaju svoje obveze jer kreće vrijeme ispitivanja i pisanja testova, kako ne bi pokvarili dosadašnje ocjene.
S učenicima nižih razreda nastavljamo nastavu u školskim prostorima uz pridržavanje najstrožih epidemioloških mjera.O rasporedu vožnje u školu i iz škole, zbog smanjenja broja putnika ,učenici će dobiti upute tijekom sutrašnjeg dana kad napravimo usklađenje s prijevoznikom.
Učenici 1.b i 3.b razreda imat će nastavu u matičnoj školi u Donjoj Voći te molim roditelje da ih spreme za putovanje školskim autobusom iz Gornje Voće u Donju Voću.
Nadam se i vjerujem da zajedničkim naporima i odgovornošću svih sudionika odgojno-obrazovnog rada ,možemo postići solidne obrazovne rezultate i sačuvati zdravlje naših učenika i zaposlenika za budućnost.
Svima želim puno uspjeha.
                                                  Rahela Blažević,prof.
                                                  ravnateljica
U privitku pod "opširnije" dostavljamo; Zaključak Stožera Civilne zaštite i Preporuke Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo Varaždinske županije

objavio: Biljana Jurić Šarčević   datum: 2. 12. 2020.