Poziv učenicima na blagdansko darivanje

Draga djeco,

Na početku školske godine zacrtali smo si u našem Godišnjem planu rada blagdansko darivanje u školi.
Darivanje je zamišljeno na način da vi donesete iz vašeg doma nešto što biste željeli darivati nekome drugome u školi,a što vama više nije potrebno.To mogu biti igračke,knjige,ukrasi ,suveniri,marame,kape,rukavice,šalovi,nakit i sve što vam padne na pamet iskoristivo kao dar,a da nije pohabano,polomljeno i slično.
Darove ćemo ostavljati u školskoj blagovaonici do Blagdana sv.Nikole kada imamo svečanu priredbu u školi,a toga dana će si učenici moći, od prikupljenih sitnica ,izabrati jedan dar za sebe.
Nikako nemojte trošiti novac za kupovinu dara,ali svakako neka svaki učenik nešto donese kako bi svi imali priliku, na kraju akcije,izabrati nešto za sebe.
Pozivam i učitelje da donesu ponešto iz svojih domova za darivanje naših učenika i ostale stanovnike našeg naselja i posjetitelje školske i voćanske stranice koji nemaju više djece u školi, da se priključe i sami donesu svoje darove,slatkiše i slično kako bi razveselili naše učenike.
Poziv upućujem i svim drugim možebitnim darivateljima koji rade u tvrtkama koje bi mogle nešto darivati, da se odazovu ovoj akciji i obraduju djecu u vrijeme blagdana.
Darove ćemo prikupljati do 5.12.2013.
Zahvaljujem svima koji će se uključiti u naš projekt blagdanskog darivanja.

Ravnateljica:Rahela Blažević,prof.

objavio: Biljana Jurić Šarčević   datum: 18. 11. 2013.