Božićna priredba

U srijedu, 21. prosinca 2016. s početkom u 17:00 sati održana je u  šporstkoj dvorani OŠ Andrije Kačića Miošića tradicionalna božićna  priredba.

U programu su sudjelovali učenici viših i nižih  razreda OŠ Andrije Kačića Miošića, Donja Voća i PŠ Antuna Gustava Matoša, Gornja Voća. Uz recitatore i dramske skupine ( pripremale učiteljice Marijana Švetak,  Dubravka Tuđan, Ankica Belcar , Vesna Bugarinović , Milena Šengula) nastupili su i školski pjevački zbor, mješoviti zbor učiteljica i učenica ( pripremila učiteljica Maja Voćanec) te voćanska folklorna sekcija i njihovi svirači. Panoe za školsku priredbu uredila je učiteljica Adriana Taučer-Kukec.

Priredbi su kao i svake godine prisustvovali roditelji, učitelji i mnogobrojni dragi gosti. Po svršetku priredbe svoju božićnu čestitku roditeljima, učiteljima, učenicima i svim ljudima dobre volje uputila je  ravnateljica škole, gospođa Rahela Blažević, velečasni Marko Zadravec te načelnik općine, gospodin Kruno Jurgec.

Kao i svake godine nakon božićne priredbe upriličena je izložbena prodaja radova učeničke zadruge „Hižica“. U velikom izboru proizvoda koje izrađuje učenička zadruga svatko si je mogao odabrati ponešto. (anđeli od breze, glinena srca i "hižice s motivima Svete obitelji, anđeli od gline, djeda mrazovi od breze, adventski svijećnjaci od drveta, saonice od drvenih špatula, snjegovići s bombončićima...).

Nakon priredbe i izložbene prodaje upriličen je božićni domjenak  i druženje za roditelje, učitelje, učenike i sve drage goste. Predškolcima i djeci koja su nazočila priredbi podijeljeni su i slatki paketići, a učenici škole svoje paketiće su dobili dan kasnije u školi.

Biljana Jurić

objavio: Biljana Jurić   datum: 23. 12. 2016.

« Studeni 2018 »