Učenice 3.a razreda Petra Belščak i Lana Banfić osvojile 1. mjesto u natječaju Oxford University Press-a

Učenice 3.a razreda Petra Belščak i Lana Banfić osvojile su 1. mjesto u natječaju Oxford University Press-a pod nazivom Let's Explore Together. Zadatak je bio osmisliti web stranicu koja predstavlja mjesto u kojem žive.  Cilj je bio potaknuti znatiželju kod učenika i zajedno istražiti znamenitosti i zanimljivosti Donje Voće, fotografirati okolinu i snimiti kratki video u kojem se dočarala ljepota našeg kraja i sve to uklopiti u jednostavnu web stranicu.

Sudjelovalo je ukupno 8 učenika iz 3.a razreda u sklopu engleske grupe: Marko Bolčević, Simon Vočanec, Leon Sambolec, Ema Četrtek, Ana Perić, Patricija Švetak, Lana Banfić i Petra Belščak.

Pobjedničku stranicu možete vidjeti na linku: https://petrabanfic.wixsite.com/mysite

Pobjednice su osvojile vrijedne nagrade – knjigu Oxford Primary Skills, a školska knjižnica je na poklon dobila 5 naslova iz kolekcije Oxford Reader (Sherlock Holmes: Blue Diamond, Nicholas Nickleby, Eight Great American Tales, Lord Arthur Sevile's Crime and Other Stories. Jake's Parrot) koje će učenici moći posuditi od iduće školske godine.

Svi sudionici osvojili su i simbolične nagrade – bookmark i poklon bon.

objavio: Biljana Jurić   datum: 2. 7. 2018.

« Listopad 2018 »