Izvješće s tradicionalne božićne priredbe održane u OŠ Andrije Kačića Miošića, Donja Voća

U petak, 17. prosinca 2010. s početkom u 17:00 sati, održana je u skromnoj šporstkoj dvorani

OŠ Andrije Kačića Miošića, Donja Voća tradicionalna božićna  priredba.

U programu su sudjelovali učenici viših i nižih  razreda. Uz recitatore, dramsku skupinu i plesače polaznike plesne škole, nastupili su i školski pjevački zbor, te učenici koji pohađaju glazbenu školu u Varaždinu.

Priredbi su kao i svake godine nazočili mnogobrojni roditelji, načelnik Općine Donja Voća, mnogobrojni dragi gosti, te gospođa Milka Knežević, kiparica, slikarica i članica Hrvatsko-kineskog društva prijateljstva iz Varaždina.

Za više o ovoj obavijesti molim kliknuti na "opširnije".

Fotografije možete pogledati u foto-galeriji ove web stranice!

Hvala!

OŠ Andrije Kačića Miošića, Donja Voća tradicionalna božićna  priredba.

Po zvršetku priredbe svoju božićnu čestitku roditeljima, učiteljima, učenicima i svim ljudima dobre volje uputili su i ravnateljica škole, gospođa Rahela Blažević, te načelnik općine, gospodin Kruno Jurgec.

Predsjednik Općinskog vijeća, gospodin Mario Medenjak uručio je ovom prigodom ravnateljici škole, gospođi Raheli Blažević umjetničko djelo, sliku koju je za školu  na humanitarnoj aukciji arboretuma  „Opeka“  kupio gospodin Alojz Krobot, višegodišnji donator škole.

Kao i svake godine nakon božićne priredbe upriličena je izložbena prodaja radova učeničke zadruge „Hižica“. Na ovogodišnjoj  izložbenoj prodaji sudjelovala je i gospođa Milka Knežević sa svojim radovima ( ukrasi i odjeća za djecu od vune, razne slikovnice, te kuharica „Zlatna žlica“ – kuharica od 36 recepata iz područja od Hrvatskog zagorja i Slovenije preko Francuske i Rusije do Jordana  i Kine). Prihod od prodaje radova gospođe Milke Knežević namijenjen je u humanitarne svrhe, naime on se poklanja za pomoć dječaku oboljelom od leukemije Tihomiru Kudeljnjaku.

Nakon priredbe i izložbene prodaje upriličen je božićni domjenak  i druženje za roditelje, učitelje, učenike i sve drage goste koji su financirali škola i Općina Donja Voća.

Prvo polugodište u OŠ Andrije Kačića Miošića, Donja Voća i PŠ Antuna Gustava Matoša, Gornja Voća završilo je svečanim ručkom za sve zaposlenike, članove Školskoga odbora i suradnike škole u organizaciji ravnateljice i sindikata u hotelu „Orion“.

Biljana Jurić

objavio: Natalija Hrgarek   datum: 3. 1. 2011.