preskoči na sadržaj
Vijesti

IZLOŽBA "TRADICIJA I SUVREMENOST"

Izložba je nastala kroz tematski natječaj na kojem je sudjelovalo oko 200 osnovnih škola i centara za odgoj i obrazovanje s više od 2000 radova. Na izložbi radova odabranih kroz natječaj, koja se tradicionalno održava u zagrebačkom Muzeju Mimara, izlaže se preko 300 dječjih likovnih radova. Učenicima čiji su radovi nagrađeni i pohvaljeni uručene su nagrade i pohvalnice, a također i njihovim učiteljima likovne kulture, učiteljima razredne nastave i školama. Na otvorenju ovogodišnje izložbe posvećene graditeljstvu i okruženju kao skupu različitih likovno-problemskih zadataka s kreativnim sposobnostima mišljenja i odnosom učenika prema arhitekturi i očuvanju hrvatske prirodne baštine bili su podijeljeni i katalozi koji prate ovu izložbu. Cilj cjelokupnog projekta je podizanje ekološke svijesti kreativnim likovnim izražavanjem djece.

Učenici naše škole i ove su se godine uz vodstvo mentora, Danka Merina, prijavili za izložbu dječjih likovnih radova "Tradicija i suvremenost" koja se održava u Muzeju Mimara. Među 300 izloženih radova izložen je i rad naše učenice Paule Šipek.

Organizator ove izložbe dječjih likovnih radova je Udruga hrvatskih učitelja likovne izobrazbe - UHULI, Zagreb, a pokrovitelj je Ministarstvo znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske. 




Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Biljana Jurić   datum: 5. 6. 2018.

Edukativni Portal Sjedi 5

Na stranicama portala Sjedi 5 nalazi se velika količina edukativnog materijala za učenje i poučavanje, lektira, i oko osam stotina edukativnih igara iz područja nastavnih predmeta Hrvatskog jezika, Matematike, Fizike, Kemije…

Za posjet  portalu molim kliknite sljedeći link.

Web Portal Sjedi 5

Kampanja za upis u prvi razred srednje škole
ŠKOLE DOMAĆINI Kontakt osoba
(ravnatelj  škole domaćina)
  ŠKOLE SUDIONICI Br. učenika u 8. raz.
1. OŠ Ludbreg   1. Osnovna škola Ludbreg 95
  Kristina Stanko 2. Osnovna škola Veliki Bukovec 36
   17.03.2014.  VPN: 254 3. Osnovna škola Sveti Đurđ 46
ponedjeljak, 18 sati tel: 810-834, fax: 810-834 4. Osnovna škola Martijanec 26
  os-ludbreg-001@skole.t-com.hr   UKUPNO 203
         
2. OŠ Novi Marof   1. Osnovna škola Novi Marof 125
  Anđelko Bošnjak 2. Osnovna škola Podrute 20
 18.03.2014.  VPN: 233 3. Osnovna škola Ljubešćica 23
utorak , 18 sati tel: 611-215, fax: 611-470 4. Osnovna škola Beletinec 14
  osnovi.marof1@vz.t-com.hr   UKUPNO 182
         
3. OŠ Antuna i Ivana Kukuljevića Varaždinske Toplice Goranka Štefanić 1. OŠ Varaždinske Toplice 54
VPN: 228 2. Osnovna škola  Svibovec 28
   19.03.2014.  tel: 634-055, fax: 205-557   UKUPNO 82
srijeda, 18 sati os-varazdinske-toplice-001@skole.htnet.hr      
         
4. OŠ Visoko Nada Horvat 1. Osnovna škola Breznički Hum 16
  VPN: 235 2. Osnovna škola Visoko 20
 20.03.2014. tel: 628-113, fax: 628-150 3. Osnovna škola Bisag 8
četvrtak, 18 sati os-visoko-001@skole.htnet.hr   UKUPNO 44
         
5. OŠ Ante Starčevića Lepoglava   1. OŠ "Ante Starčević" Lepoglava 49
  Ratko Tomić 2. OŠ "Ivan Ranger" Kamenica 26
   21.03.2014. VPN: 226 3. OŠ"Izidor Poljak" Višnjica 32
petak, 18 sati tel: 791-095, fax:770-096 4. OŠ"Franjo Sert" Bednja 31
  os-ante.starcevica@vz.t-com.hr   UKUPNO 138
         
6. OŠ  I. Kukuljevića    Sakcinskog Ivanec                 Damir Jagić 1. Osnovna škola " I. Kukuljević Sakcinski" Ivanec 124
  VPN: 245 2. OŠ"M. Ožegović" Radovan 25
   24.03.2014. tel: 784-440, fax: 781-330 3. Osnovna škola "Grof Janko Drašković" Klenovnik 15
ponedjeljak, 18 sati os-ivanec-001@skole.htnet.hr 4. Osnovna škola "A. Kačić Miošić" Donja Voća 25
      UKUPNO 189
         
7. OŠ Petrijanec   1. Osnovna škola Cestica 49
  Draženka Skupnjak 2. Osnovna škola Petrijanec 53
   25.03.2014. VPN: 209 3. Osnovna škola Vinica 31
utorak, 18 sati tel: 714-044, fax: 208-808 4. Osnovna škola Sračinec 64
  os-petrijanec-001@skole.htnet.hr   UKUPNO 197
         
8. OŠ Vidovec Predrag Mašić 1. Osnovna škola Vidovec 55
  VPN: 208 2. Osnovna škola Tužno 33
   26.03.2014. tel: 741-717, fax: 741-307 3. Osnovna škola "Gustav Krklec" Maruševec 62
srijeda, 18 sati os-vidovec-001@skole.htnet.hr   UKUPNO 150
         
9. OŠ Gornji Kneginec  Miljenko Rožmarić 1. Osnovna škola Gornji Kneginec  60
  VPN: 224 2. Osnovna škola "Petar Zrinski"  Jalžabet 29
   27.03.2014. tel: 690-445, fax: 209-510 3. Osnovna škola Šemovec 23
četvrtak, 18 sati os-kneginec-gornji@vz.t-com.hr 4. Osnovna škola Trnovec 49
    5. OŠ "Vladimir Nazor"  Sveti Ilija 41
      UKUPNO                                202
         
10. Druga gimnazija   1. I. Osnovna škola Varaždin 69
    Varaždin Zdravka Grđan 2. II. Osnovna škola Varaždin 94
  VPN: 2319 3. III. Osnovna škola Varaždin 55
   28.03.2014. tel: 330-844, fax: 330-842 4. IV. Osnovna škola Varaždin 67
petak, 18 sati   5. V. Osnovna škola Varaždin 43
  ss-varazdin-502@skole.t-com.hr 6. VI. Osnovna škola Varaždin 85
    7. VII. Osnovna škola Varaždin 39
      UKUPNO                                452
         
    UKUPNO 1839

 

Tražilica

Kalendar
« Prosinac 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji


Anketa
Kako vam se sviđa web www.skole.hr?





Korisni linkovi
Origami

Edukativni portal

Dnevni tisak





preskoči na navigaciju