preskoči na sadržaj
Vijesti

Nagrađeni učitelji i učenici

Na posljednjoj sjednici UČITELJSKOG VIJEĆA održanoj 19.6.2018.godine ravnateljica je uručila nagrade učiteljicama i ostalim zaposlenicima za koje je smatrala da su se u ovoj školskoj godini iznimno potrudili u nastavnom radu,projektima i u ostalim školskim aktivnostima.Nagrade s u osigurane zahvaljujući sponzorima  a većinu je umjetničkih predmeta izradila varaždinska keramičarka Klaudija Vukman koja je ujedno i jedna od sponzorica te akademski slikar Danko Merin.

Nagrade za učenike bile su vrijedne knjige primjerene dobi učenika i njihovim rezultatima,a uručene su im prigodom podjele svjedodžbi  od strane njihovih razrednika.Prigodom svečanosti podjele svjedodžbi učenicima osmih razreda,ravnateljica je javno dodijelila  najuspješnijim učenicima zahvalnice,diplome i priznanja koja su dobili zastupajući školu na različitim natjecanjima te im svima čestitala na postignutim rezultatima.

Nagrađeni učitelji su:

1.Anamarija Bagarić:za iznimno uspješan razvoj interesa za znanost kod učenika kroz inovativne pristupe u redovnoj nastavi dugi niz godina kao i organizaciju „Znanstvenog dana“ te izleta u „Znanstveni park“ u ovoj školskoj godini.

2.Dubravka Tuđan-za poseban trud u razvijanju literarnog i dramskog izričaja kod učenika te uspješno sudjelovanje na mnogobrojnim literarnim natječajima.

 

3.Vlatka Majcen-za uspješnost u vođenju UZ“Hižica“,kreativnost u osmišljavanju novih proizvoda,trud u projektu“Stopa sv.Martina“,organizaciju terenske nastave u Vukovaru i međužupanijskog skupa za voditelje učeničkih zadruga u našoj školi,za prikaz rada UZ u emisiji „Školski sat“.

 

4.Zdenka Godinić-za vrijedan i dugogodišnji uporan rad i pomoć učenicima s posebnim potrebama,za uspješnost  i kreativnost u projektima UZ „Hižica“ te interes za uključenje u projekt“Mali čuvari tradicijske baštine“.

5.Vesna Bugarinović-za kreativno uređenje škole uz katoličke blagdane i trud u projektu“Dani kruha“,za razvoj kršćanskog suosjećanja kroz humanitarne akcije s učenicima te organizaciju vjeronaučne terenske nastave  i svečanosti uz prvu pričest.

 

6.Valentina Krizmanić-za poticanje i razvijanje čovjekoljublja,bogoljublja i domoljublja kod učenika kroz vjeronaučnu nastavu te trud u organizaciji primanja svete potvrde i humanitarnih akcija u školi.

 

7.Jadranka Petrač-za trud u osmišljavanju i pisanju te tiskanju prve knjige na njemačkom jeziku napisane s učenicima i inspirirane voćanskim legendama,za organizaciju njemačke pjesničke večeri,nastup na Europskom danu jezika te sustavan interes za stručno usavršavanje u zemlji i inozemstvu.

 

8.Nevenka Matijačić-za cjelokupan trud u vođenju aktivnosti oko projekta“Mali čuvari tradicijske baštine“,organizaciju koncerta uz Valentinovo i izleta u Zagreb i Ogulin u sklopu projekta.

 

9.Ankica Belcar-za trud u projektima „Školsko voće“ i „Jumicar“,organizaciju izleta u Zagreb i „Školu plivanja“te organizaciju skupa ŽSV učitelja razredne nastave kao i za kreativan rad s učenicima u scenskoj grupi.

 

10.Monika Žugec-za rezultate postignute s učenicima na natječaju“Hrvatska kakvu želimo“ te trud u „Školi filatelije“ .

 

11.Martina Dukarić-za stručan i inovativan pristup u nastavi  te za trud u pripremi učenika za nastupe i natječaje kao i za razvoj interesa za „Školu filatelije“ te za estetsko uređenje škole i učionice.

 

12.Adriana Taučer –Kukec-za poseban trud u estetskom uređenju učionice te pozitivnu promociju školskih aktivnosti kroz osobnu Facebook- stranicu .

13.Stjepan Stolnik-za svesrdnu pomoć i trud oko svih školskih manifestacija te brigu o kreativnom osmišljavanju školskog okoliša.

14.Mateja Smiljanec-za poticanje interesa kod učenika za prirodne znanosti kroz međunarodne i domaće projekte i izlete.

15.Sandra Ljubljanović-za dugogodišnji trud i rad u osmišljavanju međunarodnih i domaćih projekata s posebnim naglaskom na ekološkim projektima i projektima u kojima se učenici povezuju s lokalnom zajednicom.

16.Dalia Šipek-za promicanje inovativnih načina poučavanja Geografije,trud u obilježavanju važnih geografskih datuma te sudjelovanje s učenicima u projektu“Škole za Afriku“ kao i za vrlo dobre rezultate u pripremi za natjecanja iz Geografije.

17.Biljana Jurić-za izuzetan doprinos uređenju interijera škole uz manifestacije i blagadane te suradnju s učeničkom zadrugom kao i za projekte poticanja čitanja kod učenika.

18.Irena Šipek-za dugogodišnju izvrsnost u nastavnom,izvannastavnom i mentorskom radu,za rad i stručni doprinos u upravljačkim tijelima škole te za sustavnu brigu i očuvanje voćanskog mjesnog govora te usmene,pisane i fotografske baštine voćanskih ljudi.

 

Nagrađeni učenici su primili nagrade za odličan uspjeh,uzorno vladanje i rezultate postignute u izvannastavnim aktivnostima:

Laura Zelić,Ivana Kolačko,Valentina Kanjir,Lovro Gregur,Valerija Četrtek,Emil Patrčević,Bruno Stolnik,Danijel Kanjir,Lana Stolnik,Paula Šipek,Petra Švetak,Darija Bunić,Marina Kornet,Ana Potisk,Valentina Patrčević,Matija Komes,Danijel Kukec,Matias Stolnik,Lucija Bolčević,Emily Premužić,Ana Šipek,Emma Bosilj,,Petra Banfić,Semmy Kuserbanj Debeljak,Ana Sambolec,Matija Komes,,Josip Jakopanec,Simona Kukec-28 učenika

 

Učitelji su nagrađeni umjetničkom keramikom keramičarke Klaudije Vukman te akvarelima akademskog slikara Danka Merina,a učenici vrijednim knjigama  dok su iznimni mladi zadrugari nagrađeni šalicama za čaj s logom učeničke zadruge i vlastitim imenom.

Šalicu učeničke zadruge dobila je i bivša voditeljica Biserka Kihas te školski majstor Stjepan Stolnik .

 

 

 




Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Biljana Jurić   datum: 5. 7. 2018.

Edukativni Portal Sjedi 5

Na stranicama portala Sjedi 5 nalazi se velika količina edukativnog materijala za učenje i poučavanje, lektira, i oko osam stotina edukativnih igara iz područja nastavnih predmeta Hrvatskog jezika, Matematike, Fizike, Kemije…

Za posjet  portalu molim kliknite sljedeći link.

Web Portal Sjedi 5

Kampanja za upis u prvi razred srednje škole
ŠKOLE DOMAĆINI Kontakt osoba
(ravnatelj  škole domaćina)
  ŠKOLE SUDIONICI Br. učenika u 8. raz.
1. OŠ Ludbreg   1. Osnovna škola Ludbreg 95
  Kristina Stanko 2. Osnovna škola Veliki Bukovec 36
   17.03.2014.  VPN: 254 3. Osnovna škola Sveti Đurđ 46
ponedjeljak, 18 sati tel: 810-834, fax: 810-834 4. Osnovna škola Martijanec 26
  os-ludbreg-001@skole.t-com.hr   UKUPNO 203
         
2. OŠ Novi Marof   1. Osnovna škola Novi Marof 125
  Anđelko Bošnjak 2. Osnovna škola Podrute 20
 18.03.2014.  VPN: 233 3. Osnovna škola Ljubešćica 23
utorak , 18 sati tel: 611-215, fax: 611-470 4. Osnovna škola Beletinec 14
  osnovi.marof1@vz.t-com.hr   UKUPNO 182
         
3. OŠ Antuna i Ivana Kukuljevića Varaždinske Toplice Goranka Štefanić 1. OŠ Varaždinske Toplice 54
VPN: 228 2. Osnovna škola  Svibovec 28
   19.03.2014.  tel: 634-055, fax: 205-557   UKUPNO 82
srijeda, 18 sati os-varazdinske-toplice-001@skole.htnet.hr      
         
4. OŠ Visoko Nada Horvat 1. Osnovna škola Breznički Hum 16
  VPN: 235 2. Osnovna škola Visoko 20
 20.03.2014. tel: 628-113, fax: 628-150 3. Osnovna škola Bisag 8
četvrtak, 18 sati os-visoko-001@skole.htnet.hr   UKUPNO 44
         
5. OŠ Ante Starčevića Lepoglava   1. OŠ "Ante Starčević" Lepoglava 49
  Ratko Tomić 2. OŠ "Ivan Ranger" Kamenica 26
   21.03.2014. VPN: 226 3. OŠ"Izidor Poljak" Višnjica 32
petak, 18 sati tel: 791-095, fax:770-096 4. OŠ"Franjo Sert" Bednja 31
  os-ante.starcevica@vz.t-com.hr   UKUPNO 138
         
6. OŠ  I. Kukuljevića    Sakcinskog Ivanec                 Damir Jagić 1. Osnovna škola " I. Kukuljević Sakcinski" Ivanec 124
  VPN: 245 2. OŠ"M. Ožegović" Radovan 25
   24.03.2014. tel: 784-440, fax: 781-330 3. Osnovna škola "Grof Janko Drašković" Klenovnik 15
ponedjeljak, 18 sati os-ivanec-001@skole.htnet.hr 4. Osnovna škola "A. Kačić Miošić" Donja Voća 25
      UKUPNO 189
         
7. OŠ Petrijanec   1. Osnovna škola Cestica 49
  Draženka Skupnjak 2. Osnovna škola Petrijanec 53
   25.03.2014. VPN: 209 3. Osnovna škola Vinica 31
utorak, 18 sati tel: 714-044, fax: 208-808 4. Osnovna škola Sračinec 64
  os-petrijanec-001@skole.htnet.hr   UKUPNO 197
         
8. OŠ Vidovec Predrag Mašić 1. Osnovna škola Vidovec 55
  VPN: 208 2. Osnovna škola Tužno 33
   26.03.2014. tel: 741-717, fax: 741-307 3. Osnovna škola "Gustav Krklec" Maruševec 62
srijeda, 18 sati os-vidovec-001@skole.htnet.hr   UKUPNO 150
         
9. OŠ Gornji Kneginec  Miljenko Rožmarić 1. Osnovna škola Gornji Kneginec  60
  VPN: 224 2. Osnovna škola "Petar Zrinski"  Jalžabet 29
   27.03.2014. tel: 690-445, fax: 209-510 3. Osnovna škola Šemovec 23
četvrtak, 18 sati os-kneginec-gornji@vz.t-com.hr 4. Osnovna škola Trnovec 49
    5. OŠ "Vladimir Nazor"  Sveti Ilija 41
      UKUPNO                                202
         
10. Druga gimnazija   1. I. Osnovna škola Varaždin 69
    Varaždin Zdravka Grđan 2. II. Osnovna škola Varaždin 94
  VPN: 2319 3. III. Osnovna škola Varaždin 55
   28.03.2014. tel: 330-844, fax: 330-842 4. IV. Osnovna škola Varaždin 67
petak, 18 sati   5. V. Osnovna škola Varaždin 43
  ss-varazdin-502@skole.t-com.hr 6. VI. Osnovna škola Varaždin 85
    7. VII. Osnovna škola Varaždin 39
      UKUPNO                                452
         
    UKUPNO 1839

 

Tražilica

Kalendar
« Prosinac 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji


Anketa
Kako vam se sviđa web www.skole.hr?





Korisni linkovi
Origami

Edukativni portal

Dnevni tisak





preskoči na navigaciju