Osnovna škola Andrije Kačića Miošića Donja Voća

Školsko i županijsko natjecanje iz njemačkog jezika 2015./16

U veljači, točnije 2.02. 2016. održano je natjecanje iz njemačkog jezika na školskoj razini. U natjecanju su sudjelovali učenici iz 8.a razreda: Emina Bunić, Sanja Kolačko, Luka Kolenko i Mihael Žunec. Najveći uspjeh na spomenutom natjecanju postigao je Luka Kolenko sa 38,5 od 60 bodova te je kao 14. od 130 sudionika školskog natjecanja naše županije bio pozvan na županijsku razinu natjecanja.

Županijsko natjecanje iz njemačkog jezika održano je 2.03. 2016. na VII. OŠ Varaždin, a pozvano je bilo 55 učenika. Luka Kolenko je i na ovoj razini natjecanja ostvario dobar rezultat te se u svojoj kategoriji iskazao na 10. mjestu. Bravo Luka!

CMS za škole logo
Osnovna škola Andrije Kačića Miošića Donja Voća / Donja Voća 19d, HR-42245 Donja Voća / os-akmiosica-donja-voca.skole.hr / ured@os-akmiosica-donja-voca.skole.hr