Dana 11. lipnja 2026. godine učenici 4.a razreda svečanom su priredbom obilježili završetak svog četverogodišnjeg putovanja u razrednoj nastavi.
Večer je bila ispunjena pjesmom, plesom, smijehom, uspomenama i emocijama.
Kroz igrokaz Jedan običan dan u našem razredu, literarne radove, šaljive skečeve i plesne točke učenici su prikazali najljepše trenutke svojih prvih školskih godina. 
Projekcija fotografija vratila nas je na sam početak – u dane kada su kao mali prvašići prvi put zakoračili u školu. Oživjele su uspomene na izlete, radionice, natjecanja, priredbe, školu u prirodi i brojne zajedničke trenutke koji su obilježili njihovo odrastanje.
Tijekom četiri godine zajedno smo učili, rasli, veselili se uspjesima, rješavali brojne izazove i gradili prijateljstva. Upravo su nas zajednički trenuci oblikovali u pravi razredni tim.
Ova generacija ostat će u mom razrednom srcu po svojoj jedinstvenosti, izazovima koje smo zajedno savladavali i uspomenama koje ćemo pamtiti.
Učenicima su uručene personalizirane diplome koje su na poseban način istaknule njihove vrline, interese i osobitosti.
Učenici su toplim riječima zahvalili razrednici, roditeljima i učiteljima na podršci, strpljenju i svemu što su tijekom četiri godine zajedno naučili i doživjeli.
Roditelji su razrednici uzvratili riječima zahvalnosti za trud, predanost i suradnju te je večer završila ugodnim zajedničkim druženjem.
Zatvorilo se jedno važno poglavlje, ali ostaju uspomene, prijateljstva i iskustva koja će učenici nositi sa sobom na novom putu u višim razredima.
Dragim četvrtašima želim puno uspjeha, sreće i lijepih školskih dana!
Razrednica: Zdenka Godinić
Skip to content