Danas je naš mali razred u PŠ u Gornjoj Voći posjetila ekipa Hrvatske radiotelevizije i snimila kratki prilog o uključenosti razreda u projekt Mekani kutak.Mekani kutak je prostor u našem razredu koji je predviđen za odmor,igru i učenje. Sadrži sjedeću garnituru s mekanim jastucima,plišance koje djeca donose u školu, knjige koje se čitaju,lutkice za ruke koje nam služe za iskazivanje osjećaja.Projekt Mekani kutak pokrenula je udruga Buđenje i pritom nam donirala 2 vreće za sjedenje .Mekani kutak pokušavamo iskoristiti u što više nastavnih etapa i nastavnih predmeta,ali ponajviše je to mjesto gdje učenici provode svoje slobodno vrijeme.Zanimljiv dan iskoristili smo i za učenje.Učenici su vidjeli kako se snimaju televizijski prilozi i koji tim ljudi je zaslužan za to….Hvala svima koji su na bilo koji način pomogli da nam današnji dan ostane u najljepšem sjećanju.
✍️ učiteljica Marina Stolnik