Općina Donja Voća prijavom na pilot projekt putem Središnjeg ureda za demografiju i mlade osigurala je sufinanciranje provedbe edukativnih i sportskih aktivnosti za djecu predškolske dobi i djecu od I. do IV. razreda osnovne škole.

Riječ je o provedbi škole stranog jezika (točnije engleskog jezika) za djecu predškolske i školske dobi (I-IV. razred osnovne škole) od strane licenciranih učitelja stranih jezika, u vremenu provedbe usklađeno sa školskim obvezama, odnosno u poslijepodnevnom terminu.

Uz provedbu škole engleskog jezika, vršit će se i upisi u školu nogometa također za djecu predškolske dobi i djecu od I. do IV. razreda.

Sve informacije biti će objavljene za stranici općine do utorka, 10.09.2024., a za upis djece u navedene aktivnosti roditelji će moći vršiti tokom sljedećeg tjedna javljanjem u JUO Općine Donja Voća.

Naravno, nimalo manje važno, za sve aktivnosti osigurana su sredstva te će sve za roditelje biti besplatno, a isto uključuje i potrebne materijale koji će se koristiti u nastavi.

Molimo roditelje, koji su zainteresirani za upise svoje djece u dodatne aktivnosti koji su im omogućeni, da se jave od 11.09.2024. u JUO Općine Donja Voća za predbilježbu svoje djece na navedene aktivnosti.