U OŠ Andrije Kačića Miošića 20. rujna 2024. održana je kreativna radionica u sklopu programa „Ruksak (pun) kulture“, koju su vodile dramska pedagoginja Magda Henok i svestrana kazališna umjetnica Kruna Tarle. Radionica pod nazivom „Face, no fake“ bila je namijenjena učenicima 7. i 8. razreda, a kroz nju su polaznici imali priliku iz prve ruke naučiti kako izraditi maske pomoću gipsanih zavoja.

Uz stručno vodstvo umjetnica, učenici su se okušali u ovoj neobičnoj i zabavnoj tehnici te stekli nove vještine u opuštenoj i ugodnoj atmosferi. Ova radionica potaknula je njihovu maštu i kreativnost, a rezultati su bili nevjerojatno originalni i raznoliki.

Zahvaljujemo Magdi Henok i Kruni Tarle na prenošenju znanja i stvaranju nezaboravnog iskustva za naše učenike!