Obavijest roditeljima i učenicima

Poštovani roditelji, draga djeco ,
nova nastavna godina za učenike naše škole počinje u ponedjeljak,6.9.2021..
Prvi dan bit će ujedno i radni nastavni dan s punim rasporedom sati,a započinje u 7.40 h pa molimo da učenici obavezno ponesu sa sobom pribor za pisanje,jednu matematičku bilježnicu i barem 2 bilježnice s crtama,papuče za boravak u školskim prostorima i masku za lice.
Upute  za sprečavanje i suzbijanje epidemije... možete naći na ovoj stranici te vas molimo da ih pozorno pročitate jer su se izmijenile u odnosu na prošlu školsku godinu te će lokalni stožer moći također mijenjati upute ovisno o epidemiološkoj situaciji.Trenutno svi učenici pri zajedničkim susretima u prolazu hodnikom,sanitarnim čvorovima,knjižnicom i sličnim prostorima i dalje nose maske dok učenici nižih razreda u učionici ne nose maske.Ponovno su dozvoljene slobodne aktivnosti,dopunska,dodatna i izborna nastava u mješovitim grupama iz različitih razreda,ali i dalje treba paziti na međusobni razmak među učenicima.Svako sumnjivo stanje s temperaturom znak je za odlazak liječniku pa vas molimo da i dalje pratite vaše dijete i mjerite mu temperaturu,a da o možebitnoj bolesti odmah obavijestite razrednicu.
Udžbenike će učenici dobiti u školi kao i sve ostale upute od svojih razrednika.
33 učenika moći će se besplatno hraniti o čemu će roditelji dobiti informaciju od razrednika.
Vozni red ostaje isti kao i prošle godine i nalazi se na ovoj stranici.
S prvašićima iznimno može doći jedan roditelj i ostati u učionici petnaestak minuta kako bi dobio  osnovne informacije,a ostatak radnog dana učenici ostaju s učiteljicama.
Svima želimo uspješan početak nove nastavne godine i dobru suradnju sa školom čijoj se stručnoj službi možete obratiti u svakom trenutku kad sami ne možete pronaći odgovor.
S poštovanjem

Rahela Blažević,prof.

objavio: Biljana Jurić Šarčević   datum: 3. 9. 2021.