Priznanja i zahvalnice zaposlenicima OŠ Andrije Kačića Miošića , Donja Voća

Povodom Dana Općine Donja Voća, na svečanoj sjednici u subotu,10.11.2012. Osnovna škola Andrije Kačića Miošića otišla je s najviše priznanja i zahvalnica.

Naime, Područna škola Antuna Gustava Matoša dobila je zahvalnicu za stogodišnji doprinos školstvu u mjestu Gornja Voća; učenica Magdalena Banfić otišla je s priznanjem za iznimne rezultate postignute na gitari; školski majstor Vlado Švetak dobio je plaketu za životno djelo i rad u nogometnom klubu; zahvalnice su dobile i mlade vatrogaskinje i mladi vatrogasci za iznimne rezultate na natjecanjima u području vatrogastva, a njihovi su voditelji također vezani za prosvjetu-učiteljica razredne nastave Dragica Hrgarek vodi žensku ekipu,a bivši zaposlenik škole Josip Cingesar vodi mušku ekipu.

Za više informacija molim kliknuti "opširnije"!

Oduvijek je škola u malom mjestu kao i njeni zaposlenici bila nositelj mnogih aktivnosti, a tako je i danas. Udruge i općina prepoznaju potencijale zaposlenika škole koji su ujedno i mještani te ih pozivaju na suradnju. Oni se pak  uključuju prema svojim sklonostima u samom mjestu rada ili u mjestima življenja.

No, danas sve manje prosvjetara živi u Voći pa je njihov angažman veći izvan mjesta rada. Oni koji su ostali ovdje dali su svoj doprinos te su njihove kvalitete prepoznate od strane Općinskog vijeća koje ih je odlučilo javno pohvaliti i dodijeliti im pisana priznanja,zahvalnice i plakete.

Učenici OŠ Andrije Kačića Miošića također su povodom Dana Općine Donja Voća kao i svake godine sudjelovali u nizu aktivnosti vezanih za taj dan. Članovi učeničke zadruge „Hižica“ marljivo su prodavali svoje rukotvorine na jednom od „proštenjarskih“  štandova, učenici viših razreda sudjelovali su s lanternama koje su izradili na školskim radionicama u Martinjskoj procesiji.

objavio: Biljana Jurić Šarčević   datum: 23. 11. 2012.

« Svibanj 2024 »