Uskrsna priredba u Gornjoj Voći

U Područnoj školi Antuna Gustava Matoša u Gornjoj Voći, uoči blagdana Uskrsa, održana je nakon dugo vremena školska priredba. Školsku priredbu organizirale su učiteljice razredne nastave, vjeroučiteljice, učiteljica glazbene kulture i učiteljica hrvatskoga jezika. Članovi dramske, glazbene i vjeronaučne skupine u ugodnom okruženju izveli su recitacije i scenske igre o proljeću, Uskrsu, Danu očeva, a prvi puta predstavio se i glazbeni sastav naše škole svirajući na Orffovom instrumentariju. Učenici, koji nisu sudjelovali u samom programu, uključili su se u organizacijski dio programa i izrađivali ukrase za pano, pisanice i čestitke tako da možemo s ponosom reći da je svih trideset učenika škole bilo uključeno u kreiranju uskrsne priredbe. Na samom kraju priredbe prigodnim riječima obratila se i ravnateljica škole Rahela Blažević, a uskršnji zečići prisutnim gostima poklonili su pisanice i čestitke. Zahvaljujemo roditeljima i učiteljime, bakama i djedovima, bivšim učenicima škole na doista lijepom odazivu i dolasku na priredbu. Time ste nam pokazali da su vam školska druženja važna, stoga ćemo se potruditi organizirati svake godine barem jednu školsku priredbu i u Gornjoj Voći.

Dubravka Tuđan

objavio: Biljana Jurić   datum: 28. 3. 2018.

« Siječanj 2019 »